en de wijk als buur van Annenborch
De Podium-avond over Annenborch maandag 17 februari was interactief en verrassend.
Met tafels vol lego leerden we elkaar beter kennen. Na een aantal vragen over de Annenborch,
die door iedereen goed beantwoord werden, volgde een uitleg over de verschillende aspecten van de zorg.
Er werden veel vragen gesteld en ook kritische opmerkingen gemaakt. Door per tafel met de lego te bouwen gaven we Annenborch tips mee om een goede buur te zijn voor de wijk en als wijk de Annenborch voor de Annenborch.
We kijken terug op een prettige, zinvolle ontmoeting.
En we prijzen ons gelukkig dat Annenborch in onze wijk is gehuisvest. Annenborch wil niet alleen voor de eigen bewoners maar ook voor de overige wijkbewoners een thuis zijn.
BijBomans zoekt samen met Annenborch naar verbinding. bijvoorbeeld samen eten, creativiteit, samen tuinieren etc. Hebt u ideeën of wensen op dat gebied laat het aan ons weten via mail info@wijkmolenhoek.nl of telefonisch. Meer foto's.
Lees meer over Podium BijBomans
Geplaatst op: Woensdag 19 februari 2025
Foto’s
Meer nieuws
- 17-11-2025: De film 'Adam waar ben je?' Op 2 december 2025 in BijBomans
- 11-11-2025: Een klimaat bestendige tuin
- 11-11-2025: Wat doen we met de gevallen bladeren?
- 10-11-2025: Klimaatweek in Broedplaats Laurentius
- 09-11-2025: Podium BijBomans: Samira Racdu
- 08-11-2025: Oversteek klaar
- 06-11-2025: Bossche Buurtwagen in onze wijk
- 04-11-2025: Aanbevelingen Bosch burgerberaad
- 01-11-2025: Dans mee voor Serious Request
- 31-10-2025: Nieuwe afvalstoffendienst-app
- Nieuwsarchief